Tato nemovitost není dostupná

Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň

Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň Krásný byt 3+kk na frekventovaném místě, Americká ul., Plzeň

Krásný byt 3+kk na Americké třídě v Plzni. Byt byl zrekonstruován v roce 2002. Je nezařízený, k dispozici je však nová kuchyňská linka. Součástí kuchyňské linky je plynový sporák a nerezový dřez. Byt je taktéž vybaven kotlem Porotherm pro ohřev vody. Místnosti jsou velmi prostorné. Jejich prosvětlení zajišťují velká plastová okna. V koupelně se nachází sprchový kout, WC je v samostatné místnosti. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu. Majitel nabízí k pronájmu rovněž celý dům. V tomto případě by byla cena značně zlevněna. V domě se nachází ještě byty typu 2+kk podobného rázu.

49.743523
13.374260
Americká, Plzeň, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
ID nabídky26383
AdresaAmerická, Plzeň
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha104,10 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter