Tato nemovitost není dostupná

Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m², Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem

Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem Zařízený byt 1+kk v novostavbě, 44m2, Nusle, s balkonem a reserv. park.místo před domem

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu kompletně zařízený byt v dobré pražské čtvrti – Nuslích. Byt se nachází v nově postaveném domě s výtahem. K bytu náleží reservované parkovací místo před domem (zabezpečené parkovací místo nutno pronajmout s bytem, cena Kč 1000,– měsíčně). V bytě se nachází kompletně vybavená kuchyň, v pokoji hezký moderní nábytek včetně televize.První tři měsíce internet O2 zdarma. V koupelně je vana, WC. Kousek od domu je zastávka ,tramvají trvá cesta do centra 20 minut, autem 10. Doporučujeme klientům, kteří hledají pohodlné a moderní bydlení nedaleko centra města. Výhodou je také sousedství parku Tyršův vrch. Byt je možno si pronajmout také na kratší dobu, než je jeden rok. Doporučujeme prohlídku!

Telekomunikace

telefon
50.057828
14.452375
Magistrů, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.000,- Kč + parkování 1000
ID nabídky26308
AdresaMagistrů, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha44 m²
Balkónano
Garážano (podzemní v ceně, 1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter