Tato nemovitost není dostupná

Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m²

Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2 Praha, nebytový prostor k pronájmu, možno jako zařízený i nezařízený, Třebízského, 210m2

Krásné kancelářské prostory nalezneme na Praze 2 – Vinohrady. Prostory se nacházejí v přízemí domu s výtahem. Prostory o rozloze 210 m2 můžou být zařízeny i nezařízeny – dle dohody. V bytě je kuchyň. Na podlaze je zde dlažba, parkety a plovoucí podlaha. Prostory se nacházejí v centru Prahy, kde můžeme najít krásné historické budovy. Jen kousek od domu se nachází velký park Riegrovy sady, kam je možné jít na procházky. Je odtud skvělé spojení do všech částí Prahy. Tramvajová zastávka se nachází jen cca 2 min od domu a stanice metra Náměstí míru je vzdálena 5 min. V blízkosti se nacházejí restaurace a v přízemí domu se nachází restaurace Ambiente.

50.077898
14.443944
Třebízského, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
48 300 Kč
za měsíc
ID nabídky26297
AdresaTřebízského, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha210 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter