Tato nemovitost není dostupná

Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech

Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech

Multifunkční dům s vlastním parkovištěm a skladovými prostory v Jinočanech. Dům má jedno podzemní a 3 nadzemní podlaží, celkově 406m². Dispozice: 1.PP – schodiště, chodba, 2× sklep, 1.NP – vstup, chodba, schodiště, předsíň, WC, kuchyňka, 3× kancelář, 2.NP – hala, schodiště, 4× kancelář, 2× WC + sprcha, 3.NP – bytová jednotka 3+1 s příslušen­stvím. K domu je přilehlé parkoviště – kapacita 8 aut. MHD – metro B-Zličín je jen 10min busem, metro B-Luka 15min, centra 30–35min.

Telekomunikace

telefon
50.032528
14.267551
Nám. 5. května, Jinočany, Czech Republic
Cena
53 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 10.000 záloha na služby (ceny jsou bez DPH)
ID nabídky26290
AdresaNám. 5. května, Jinočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater3
Užitná plocha406 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter