Tato nemovitost není dostupná

Atypické nebytové prostory, 310 m², přímo v centru Plzně, náměstí Republiky

Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Atypické nebytové prostory, 310 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky

Pronájem atraktivních nebytových prostorů přímo v srdci historického města Plzně. Slunné, velice prostorné a vzdušné komerční prostory o celkové rozloze 310 m2 jsou situovány ve druhém patře cihlového domu přímo na náměstí Republiky. Skládají sez denní a zasedací místnosti, skladu a sociální zařízení. Z chodby se dostaneme do světlé zasedací místnosti, odkud je překrásný výhled do Proluky. Dení místnost je velice rozlehlá a abslolutně postačující pro sídlo velké firmy, většího počtu zaměstanaců. Celé prosotory jsou elektronicky zajištěny pomocí alarmu. Jedinečné umístění přímo na náměstí Republiky zaručuje frekventovanou lokalitu s širokou klientelou. Velice výhodná strategická poloha sídla Vaší firmy.

49.746589
13.378367
nám. Republiky, Plzeň, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky26252
Adresanám. Republiky, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha310 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter