Tato nemovitost není dostupná

Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce

Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce Praha 2 Nádherný světlý byt 2+1 k pronájmu, Královské Vinohrady, stylová rekonstrukce

Nabídka nově zrenovovaného bytu o dispozicích 2+1 k pronájmu. Byt se nachází v krásném, též opraveném, historickém domě v ulici Londýnská na Vinohradech. Výhodné umístění z hlediska snadné dopravy do všech částí Prahy a naprosté občanské vybavenosti. Přesto je tato ulice klidná. Královské Vinohrady jsou vyhledávanou pražskou residenční čtvrtí. Krásné ulice plné zeleně, originální kavárny a restaurace. Vinohradské divadlo. Byt samotný naleznete ve druhém patře a jeho plocha je 72 m2. Pronajímá se nezařízený, ale po dohodě je možnost byt vybavit nábytkem. Zaujme výrazná kuchyň, která je vybavena kvalitními spotřebiči. A též velice stylová koupelna s vanou. Velikou výhodou vzhledem k nesnadnému parkování v centru Prahy je možnost pronájmu garážového stání ve vedlejším domě. Nádherné bydlení, doporučuji!

Vytápění

ústřední topení
50.076470
14.432769
Londýnská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
16 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.000,-
ID nabídky26168
AdresaLondýnská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha72 m²
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter