Tato nemovitost již byla pronajata

Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž.

Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž. Praha luxusní 2+1 právě po rekonstrukci na skvělém místě - Vinohrady, balkon, garáž.

Stylové, nově rekonstruované 2+1 v ulici Šafaříkova na Vinohradech – luxusní byt s terasou po celé délce. Umístění bytu v posledním patře předurčuje široký výhled z terasy směrem k Náměstí míru. Jak vidíte na fotografiích, byt je kompletně zařízen novým, moderním nábytkem. Působí svěžím dojmem díky kombinaci světlých stěn, nábytku a tmavších podlah. Kuchyň je kompletně zařízena. Velikou výhodou vzhledem k nesnadnému parkování na Praze 2 je možnost využívat garáž, zabezpečenou 24 hodin denně, která je pro 1 auto obsažena v ceně bytu. Lokalita zaručuje jak kompletní občanskou vybavenost, tak bohaté kulturní vyžití. Oblast Zvonařky je krásná a klidná, se zelení na ulicích, přesto je 2 minuty od bytu I.P.Pavlova – důležitý dopravní uzel (metro „C“, tram).

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro "C"+ "A"

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.071531
14.433725
Šafaříkova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.800,-
ID nabídky26134
AdresaŠafaříkova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha68 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Garážano (v ceně!, 1 stání)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter