Tato nemovitost není dostupná

Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna.

Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna. Krásný moderní byt 4+1 na prestižní adrese, balkon, 2 x koupelna.

Prohlédněte si krásný moderní byt nacházející se v Polské ulici na Vinohradech. Dispozice bytu je 4+1, celková výměra 144 m2. Byt se nachází ve 3. patře s výtahem. Celý byt je po rekonstrukci, nezařízený a s balkonem do ulice. Pohodlí Vám nabízí obrovská předsíň, obývací pokoj, plně zařízená kuchyň s jídelním prostorem, 2 ložnice a pracovna či menší pokojíček. Ranní shon utiší 2 koupelny, s vanou i sprchovým koutem. Na podlahách jsou parkety a velký a světlý prostor umocňují vysoké stropy. Lokalita zaručuje kompletní občanskou vybavenost a 10 minut cesty do centra. Z bytu je výhled do kultovních Riegerových sadů, parku k odpočinku, sportu či zábavě. Neváhejte, stojí za prohlídku.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro Muzeum "A" + "C"

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.078430
14.445029
Polská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
43 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4,500,-
ID nabídky26092
AdresaPolská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha144 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter