Tato nemovitost není dostupná

Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice

Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice Obchodní či kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, Paříkova ulice

Pěkné prostorné kancelářské či obchodní prostory v ulici Paříkova u stanice metra Vysočanská. Místnosti v přízemí mají celkem 123,3 m2 a k tomu je v suterénu sklad 32,8 m2. Využití prostor: kanceláře, vzorkovna, klidný provoz – kadeřník, masáže atd. Výborná dopravní dostupnost.

50.110568
14.497868
Paříkova, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5,000 Kč
ID nabídky26050
AdresaPaříkova, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha123,30 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter