Tato nemovitost není dostupná

Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon

Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon Praze 6 - Vokovice, ulice Na Rozdílu, velmi luxusní moderně vybavený byt k pronájmu, 4+kk, balkon

Nabízíme k pronájmu velice luxusní, prostorný, moderně vybavený byt 4+kk o celkové výměře 173 m2 je situován ve 4.patře cihlového domu na Praze 6 – Střešovice. Byt je velmi světlý, skládá se z kuchyňského koutu, spojeného s obývacím pokojem, šatny a dvou koupelen – jedna s Jacuzzi, druhá s vanou, WC je zvlášť. Součástí je také úložný střešní prostor přístupný po výsuvných schůdkách zabudovaných ve stropě (10 m2). Sklep a parkovací místo se nachází v přízemí domu. Dům je umístěn v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností – tram. zastávka Horoměřícká cca 5 min. chůze od domu. Ilustrační foto – byt je nezařízený.

50.095500
14.363999
Na rozdílu, Praha 6 - Vokovice, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 8 500
ID nabídky26040
AdresaNa rozdílu, Praha 6 - Vokovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha173 m²
Balkónano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter