Tato nemovitost již byla pronajata

Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m² s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka

Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka Nezařízený zrekonstr. nový půdní byt 3+kk 60m2 s balkonem v Bubenči, kousek metro, park Stromovka

Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovaný podkrovní byt 3+kk s balkonem v Praze – Bubenči. Byt je v pátém patře cihlového domu s výtahem, má 60m² a balkon 2m². Nová kuchyňská linka, součástí kuchyně lednička a myčka. Vestavěné skříně a kuchyňská linka buod dodělány během začátku března. V koupelně vana a po dohodě možná pračka, WC je zvlášť. V bytě je telefon a kabel. Topení je plynové. Pokoje jsou neprůchozí – byt je vhodný i pro spolubydlení. Parkování je možné na ulici. Byt je na výborném místě, na metro Hradčanská 8 minut pěšky, kousek je i do parku Stromovka. Krásný a útulný byt za dobrou cenu!

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.102389
14.404309
Raisova, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
14 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 690,- Czk /osoba + elektřina a plyn na nájemce
ID nabídky26012
AdresaRaisova, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha60 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter