Tato nemovitost již byla pronajata

Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora.

Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora. Nezařízené 3+1 v Dejvicích, balkon, hala, komora.

Prostorné, nezařízené 3+1 se nachází v ulici Československé armády v Dejvicích, lokalitě velvyslanectví a zahraničních rezidencí. Cihlový dům má vchod z ulice vedoucí přímo na Vítězné náměstí. Lokalita slibuje naprostou občanskou vybavenost a snadné a rychlé spojení do centra díky metru „A“ Dejvická či Hradčanská. Dejvice též nabízejí bezpočet míst k relaxaci a procházkám, za všechny Stromovka vzdálená 10 min od bytu. Byt je v standardním stavu, má hezké parkety na podlahách na většině plochy a v dalších místnostech lino a koberec. Jeho celková plocha 100 m2 se dělí centrální halu a 2 veliké neprůchozí pokoje (spojují je veliké dveře), kuchyň a menší pokoj průchozí přes ni. V bytě je též šatna a komora. Malý balkon z jednoho z pokojů. V bytě je zavedena elektřina a plyn.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro "A" Dejvická, tram, bus

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
50.100338
14.403287
Čs. armády, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 580/osobu + energie a plyn na nájemce
ID nabídky25961
AdresaČs. armády, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha100 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter