Tato nemovitost není dostupná

Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!!

Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!! Krásný prostorný byt 2+1 se dvěma balkony a výhledem na Karlovo náměstí, internet v ceně!!

Dovolujeme si Vám nabídnout k dlouhodobému pronájmu prostorný byt 2+1 o výměře 94m² s krásným výhledem na Karlovo náměstí. Byt je zařízený zcela novým nábytkem, kompletní rekonstrukcí prošel v roce 2005. Skládá se ze dvou samostatných pokojů, velké kuchyně, komory, dvou balkonů a dvou koupelen s moderním designem (první s vanou, druhá se sprchovým koutem a WC). Stropy jsou vysoké 3,60m. Dvou okruhový alarm a bezpečnostní dveře zaručí bezpečí i při tom nejhlubším spánku. Z prvního balkonu je nádherný výhled na Karlovo náměstí, z druhého pak na Žižkovskou věž a kostel. „Dům u kamenného stolu“ (chráněná památka) je výborně udržovaný a má vlastního správce. Výborná dopravní dostupnost – metro, tramvaj i autobus jen kousek od domu. Internet UPC 2MB v ceně!

50.075790
14.421089
Ječná, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+2000 poplatky
ID nabídky25938
AdresaJečná, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha94 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter