Tato nemovitost není dostupná

Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m²

Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2 Stylové a unikátní bydlení v plně zařízeném loftu s jednou ložnicí v Karlíně 75m2

Nabízíme Vám stylové a unikátní bydlení v loftu s vysokými stropy v rychle se rozvíjející části Prahy – Karlíně. Byt je částečně zařízen (pračka,sušička), je zde i telefon, internet, kabelová tv a satelitní tv připojení. Má jednu ložnici a 75m². Tento loft byl přestavěn ze skladu obilí, má původní průmyslové prvky (klenuté stropy, ocelové nosníky, litinové sloupy) a unikátní architektonické prvky (cihlové zdi, velká okna, stropní ventilátor). Je zde také možnost pronajmutí parkovacího místa v podzemní garáži za poplatek. Vyřešena je v místě i bezpečnost – kamery. Je zde i výborná dopravní dostupnost (tram 2min). Nenechte si ujít jedinečnou příležitost! Můžeme jen doporučit!

Telekomunikace

telefon
50.092509
14.456202
Šaldova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000 + parkování 2500 (pokud bude zájem)
ID nabídky25929
AdresaŠaldova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha75 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter