Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m², ložnice s terasou a výhledem do parku

Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku Luxusní, dvoupatrový byt - penthouse k pronájmu, 200m2, ložnice s terasou a výhledem do parku

Luxusní dvoupatrový byt s terasou je v 5.patře zrekonstruovaného secesního domu. Aktuálně byt není zařízen nábytkem. Na jeho vybavení bylo použito těch nejlepších materiálů, zařízení bytu je vysoce nadstandardní. Prvotřídní součásti zařízení byly přivezeny na objednávku (např. žula Star Galaxy, měděné prvky, secesní sloupy z pískovcového kamene, zábradlí apod.) K dispozici nájemníků je prostor o celkové výměře 200 m2, který zahrnuje 2 koupelny, 3 toalety, ložnici s terasou, kuchyni a další 4 další místnosti. Tyto lze využít jako ložnice, obývací prostor, kancelář, pokoje pro hosty – záleží na potřebě budoucích nájemníků. K nadstardartnímu vybavení dále patří zabudovaný trezor jaccuzi, plazma TV, krb, bar, terasa s nerez grilem a prostorná garáž (1,5 auta) ve dvoře. Celý byt a objekt je zabezpečen pohybovými čidly s alarmem.

Telekomunikace

telefon
50.089502
14.463815
Koněvova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
31 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky - zálohy 4 000
ID nabídky25874
AdresaKoněvova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha200 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (prostorná garáž na dvoře pro 1,5 auta)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter