Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad

Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad Lukrativní nebytové prostory přímo v centru Plzně, 3 samosttané kanceláře, kuchyň, trezor, sklad

Pronájem velmi pěkných komerčních prostorů doposud využívaných jako kanceláře přímo v centru Plzně. Nebytové prostory tvoří tři samostatné prostorné a slunné místnosti o rozloze 18, 26 a 16 m2. Stěny jsou vymalovány základní bílou barvou a podlahy kryty zátěžovým kobercem. V jedné z kanceláří dominují krásná funkční kachlová kamna. Velká okna umožňují jedinečný výhled do Kopeckého sadů. K dispozici je kuchyňka, sociální zařízení, trezor a sklad. Parkování je zajištěno ve dvoře domu. Jedinečná možnost využívání pouze jedné a nebo dvou kanceláří a dalšího vlastního pronájmu jinému subjektu zbylých místností. Frekventovaná lokalita v centru Plzně zaručuje výbornou strategickou polohu pro Vaší firmu.

49.744644
13.377933
Kopeckého sady, Plzeň, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky25853
AdresaKopeckého sady, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter