Tato nemovitost není dostupná

Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice

Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice Žádané obchodní prostory s výlohou v centru Plzně, Bezručova ulice

K pronájmu nabízíme obchodní prostory s výlohou v Bezručově ulici. Prostory jsou vhodné pro všechny, kteří chtěji využít možnosti a výhody plzeňského centra a velkou výlohu. Dříve se zde nacházela prodejna s barvami a laky. Prostory se skládají z velké místnosti s výlohou směrem do Bezručovy ulice, skladu a zázemí, které je umístěno v patře. Sociální zařízení je k dispozici. Umyvadlo se nachází přímo v prostorách, WC je umístěno v odděleně na chodbě. Majitel nepožaduje vratnou kauci.

Voda

jiný zdroj vody ohřev vody zajištěn průtokovým ohřívačem
49.745877
13.375339
Bezručova, Plzeň, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatkymajitel požaduje 1. nájem čtvrtletně, tzn. 81 000 Kč
ID nabídky25833
AdresaBezručova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha83 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter