Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni

Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni Lukrativní kancelářské prostory přímo na Americké třídě v Plzni

Prostorné kancelářské prostory (136 m2) v centru Plzně. Kanceláře se nacházejí v cihlovém domě na Americké třídě, která patří k jedné z nejrušnějších dopravních tepen v Plzni. Dopravní spojení je vynikající, v blízkosti se nachází zastávky tramvajové linky č. 4, mnohých autobusů a trolejbusů. Jedná se o tři průchozí a dvě neprůchozí místnosti, k dispozici jsou dvě toalety, koupelna a čajová kuchyňka (kuchyňská linka po domluvě). Prostory se nacházejí v 1. patře bez výtahu. V případě zájmu je možno pronajmout i další kancelářské prostory o stejných dispozicích nacházejících se ve stejné budově ve 2. ( 120 Kč/m2) a 3. patře (100 Kč/m2). V každém patře jsou vestavěna krásná funkční kachlová kamna. K dispozici je telefonní linka a připojení internetu. Každý byt má plynnový kotel.

Telekomunikace

telefon
49.743783
13.372844
Americká, Plzeň, Czech Republic
Cena
20 400 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky25816
AdresaAmerická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha136 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter