Tato nemovitost již byla pronajata

Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě.

Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě. Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě. Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě. Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě. Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě. Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě. Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě. Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě. Nová gars- Praha 2/3 Kubelikova ul po kompl.rekonstrukci, část. zař. světlá, v krásném domě.

Nabízíme Vám útulnou garsoniéru po komplentní rekonstrukci na výborném místě s dobrou dopravní dostupností. Nachází se ve třetím patře opraveného domu s výtahem v Kubelíkové ulici. Garsoniéra je částečně vybavená – pračka, lednice, mikrovná trouba, dvouvařič, v pokoji skříň. Při podpisu smlouvy na 2 roky majitelka byt dozařídí dalším nábytkem po dohodě. Garsoniéra se nachází hned u Riegrových sadů, 5 minut na tramvaj, 5 minut na metro Jiřího z Poděbrad. Okolo je nejen krásný park, ale také spousta restaurací, kaváren, obchodů a do centra města je to jen 9 minut tramvají. Doporučuji!

50.081860
14.447020
Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 700 +100 další osoba,+přepis el. cca 1500
ID nabídky25758
AdresaKubelíkova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha29 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter