Tato nemovitost není dostupná

Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň

Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň Pěkný cihlový dům se čtyřmi zrekonstruovanými byty, Americká ul., Plzeň

Nabízíme k pronájmu cihlový dům se čtyřmi bytovými jednotkami. Dům se nachází na frekventované Americké třídě. Dům má dvě patra. Na každém jsou byty typu 2+kk a 3+kk. Byty jsou velmi prostorné a světlé. V roce 2002 prošly kompletní rekonstrukcí. Mají plastová okna. Byty jsou vybaveny kuchyňskými linkami s nerezovým dřezem a plynovým sporákem. Ohřev vody je zajištěn pomocí kotlů Protherm. V koupelnách se nachází sprchové kouty. Byty je možné pronajmout i samostatně. Na fotografiích můžete vidět byt typu 3+kk.

49.743523
13.374260
Americká, Plzeň, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
za měsíc
ID nabídky25746
AdresaAmerická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha317 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter