Tato nemovitost není dostupná

Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever

Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever Nový, prostorný rod. dům 4+kk s garáží a terasou, Zbůch, Plzeň - sever

Velmi pěkný rodinný dům 4+kk se nachází v klidné části obce Zbůch, vzdálené 10 km od Plzně. Tento nově postavený jednopodlažní dům o celkové výměře 141 m2 disponuje velkou terasou a garáží s technickou místností, v níž je situována toaleta a sprchový kout – praktické při práci v garáži. V obývacím pokoji se nachází krb umožňující vytápění domu, moderní kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči a barem. Dále je zde jídelna, ze které lze vstoupit na terasu. Prostorná koupelna je vybavena rohovou vanou a másážním sprchovým koutem. Toaleta s pisoárem je samostatná. Topení zajišťuje plynový kotel. Veškeré rozvody jsou vedeny v plastových trubkách – voda, plyn i odpad. Dům má plastová okna a je celkově zateplen – jak fasáda, tak podlahy i stropy. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik s možností připojení na obecní kanalizaci

Voda

jiný zdroj vody
49.680191
13.218551
Topolová, Zbůch, Czech Republic
Cena
4 250 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky25705
AdresaTopolová, Zbůch
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku763 m²
Terasaano
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter