Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí

Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí Stavební pozemek na dvougenerační domek včetně projektové dokumentace, Plzeň-Radobyčice, v Podhájí

Naše společnost Vám nabízí ke koupi atraktivní stavební pozemek v Plzni Radobyčicích v ulici V Podhájí blízko nákupního centra Olympie. Rozloha pozemku je 1 126 m2. Nabízený pozemek má vydané stavební povolení, projektovou dokumentaci a již vybudovanou základovou desku zakreslenou v katastru nemovitostí – vše v ceně. Na pozemku je zavedená elektřina a to již v základní desce dvougeneračního domku. V dosahu je MHD a oblíbená cyklostezka. V nedalekém údolí protéká klidná říčka. Skvělá šance výhodné koupě překrásného pozemku s klidem a krásným výhledem.

Inženýrské sítě

elektřina
49.692343
13.402489
V podhájí, Plzeň, Czech Republic
Cena
1 090 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky25642
AdresaV podhájí, Plzeň
Budovasmíšená
Stavve výstavbě
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 126 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter