Tato nemovitost není dostupná

Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m², terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty

Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty Kanadský srub v srdci Pošumaví, 3+kk, 141 m2, terasa, zahrada, stáje pro koně, tenisové kurty

Exklusivní prodej nově vybudovaného kanadského srubu přímo v srdci Pošumaví. Jedinečná nabídka překrásného srubu s bytovou jednotkou 3+kk. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s nádhernými kachlovými kamny, které vytápějí celý srub, kuchyňský kout s veškerými spotřebiči, jídelní kout a koupelna s WC. Do prvního patra, kde jsou situovány dva útulné pokoje a druhá koupelna s WC, se dostane po dřevěném točitém mohutném schodišti. V prvním patře je možné dostavit si ještě jednu obytnou místnost. Celý srub je stylově zařízený. Vše zůstane tak, jak vidíte na fotografiích. K domu náleží venkovní terasa a velký pozemek s bazénem, soláriem, stájemi pro koně (tři boxy, jedna sedlovna a přístřešek na slámu) a vlastním rybníčkem. V těsné blízkosti srubu se nachází vodní nádrž, tenisové kurty a víceúčelové hřiště. Příroda Pošumaví přímo vybízí k turistice, cykloturistice a houbaření. Srub se nachází na polosamotě na okraji krásné obce Libkov, která je jedinečně umístěná na hlavním tahu Klatovy-Domažlice-Železná Ruda. Jedinečná možnost bydlení v krásné přírodě Pošumaví nedaleko od větších měst, kde je plná občanská vybavenost. Při rychlém jednání možná sleva.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
Libkov, Libkov (Okres Domažlice), Czech Republic
Cena
2 907 200 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky25596
AdresaLibkov, Libkov (Okres Domažlice)
Budovadřevo
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 472 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Michaela Csizmárová - Pobočka Plzeň
vedoucí pobočky

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter