Tato nemovitost není dostupná

Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany

Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany Krásný, zrekonstruovaný rodinný dům, garáž, Nyrany

Zrekonstruovaný byt o výměře 70 m2 se nachází v klidné části v městě Nýřany. Je možné rozšířit o půdní vestavbu, která má 140 m2 a přestavit tak rodinný domek na 6+1. K dispozici je také sklep (20 m2) a komora (3 m2). Zahrada, která je situovaná na jih, má výměru 600 m2. V RD je možné postavit krb. V koupelně je vana, WC je pak zvlášť. V kuchyni se nachází plynový sporák. Podlahy jsou pokryté dlažbou a kobercem. Veškerá občanská vybavenost je přímo v Nýřanech, kde je dostupná veškerá autobusová a železniční doprava. Kanalizace i elektrické rozvody jsou nově vybudované. Na pozemek vedou 2 samostatné vjezdy. Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2006. K vytápění slouží kotel na tuhá paliva. Parkování je možné celkem pro 3 automobily. 1 místo se nachází v garáži a další dvě parkovací stání jsou možná na dvoře. Plzeň je vzdálená 10 km, dálnice pak pouhé 2 km.

49.713433
13.190547
Na Lazarce, Nýřany, Czech Republic
Cena
2 470 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky25452
AdresaNa Lazarce, Nýřany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha210 m²
Plocha pozemku800 m²
Garážano (1 stání)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Michaela Csizmárová - Pobočka Plzeň
vedoucí pobočky

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter