Tato nemovitost není dostupná

Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1

Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1 Vybavené kadeřnické a kosmetické studio na Praze 1

Moderně vybavený kadeřnický a kosmetický salón na Praze 1. Díky své exkluzivní lokalitě a prostorné výloze je Váš podnikatelský záměr předurčen k úspěchu. Kadeřnictví je prostorné, velmi světlé a umožňuje poskytovat komfortní služby. Dispozičně členěno do kadeřnického salonu, kosmetické místnosti, skladu, dvou toalet, šatny a kuchyňky. Vybavení zahrnuje pět kadeřnických křesel se zrcadly, tři mycí křesla, jedno hydraulické lehátko pro kosmetické a masážní služby, dvě klimazóny, kadeřnickou kosmetiku GOLDWELL a software pro vedení studia. Prostor prošel náročnou rekonstrukcí vodovodních rozvodů, provozovna má schválenu a předpřipravenu světelnou reklamu na domě. Za vybavení požadováno odstupné. Možnost pronájmu pouze kadeřnictví samostatně za podílový nájem. Salón se nachází jen několik kroků od zastávky metra B, tramvaje a autobusu Karlovo Náměstí, Národní třída.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram, bus

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.079249
14.417006
Křemencova, Praha 1, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky
ID nabídky2542
AdresaKřemencova, Praha 1
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter