Tato nemovitost není dostupná

Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky

Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem, Praha 5 - Smíchov, ulice U Pernikářky

Hotelová restaurace s barem a tanečním sálem (plocha cca. 200 m2) se nachází v přízemí starobylé usedlosti z 15. století na Praze 5 – Smíchově, v ulici U Pernikářky. Restaurace s vysokými stropy je kompletně vybavená a zkolaudovaná. V restauraci a baru se nachází celkem 14 stolů (á 4 židle = 56 míst). Jejich počet je možno rozšířit přidáním stolů do tanečního sálu či pronajmutím podkrovního salónku (cca pro 40 lidí). Hotel, ve kterém se restaurace nachází, má 86 lůžek a je situován v klidné, vilové čtvrti Smíchova s dobrou dopravní dostupností do centra.

50.075131
14.382888
U Pernikářky, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
ID nabídky25369
AdresaU Pernikářky, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Radek Kulhánek
makléř - krátkodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter