Tato nemovitost není dostupná

Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice

Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice Barokní panský dům k rekonstrukci, Plzeň-jih, Chocenice

Jako skvělou investiční příležitost Vám nabízeme nemovitost nacházející se v malebné obci Chocenice, 20 km od jižního okraje Plzně. Jedná se o patrové barokní stavení ze 17. století. Vše je v původním stavu. Momentálně už čtvrtým rokem probíhá rekonstrukce. Je zde možnost čerpání dotací z ministerstva kultury. Dům se skládá z pěti velkých místností, kaple a originální černé kuchyně. Dům je podsklepený a má mansardovou střechu. Půdorys domu je cca 25×13 m. Elektřina je nově zavedena na pozemku a vodu lze využívat jak obecní tak ze studny. K dispozici je veškerá občanská vybavenost. V těsném sousedství panské domu je zámek a historický pivovar.

Voda

jiný zdroj vody
Chocenice, Chocenice (Okres Plzeň-jih), Czech Republic
Cena
540 000 Kč
celková cena
Poplatkycena vč. služeb RK a právního servisu
ID nabídky25283
AdresaChocenice, Chocenice (Okres Plzeň-jih)
Budovasmíšená
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha454 m²
Plocha pozemku1 200 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter