Tato nemovitost není dostupná

Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy

Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy Praha 5, krásný nezařízený byt 4+1 po rekonstrukci k pronájmu, 2 koupelny, balkon, sklep, Hlubočepy

Hezký a prostorný byt 4+1 se nachází na Praze 5, v klidné lokalitě Hlubočepy. V rozlehlém bytě je obývací pokoj, jídelna s kuchyní a další 3 ložnice. K dispozici je balkon, sklep, 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchou) – vše je po rekonstrukci ve velmi pěkném stavu. Byt je zateplen, má nová okna, podlahy jsou plovoucí nebo dlažba, dveře jsou nové – dřevěné, také obložení je ze dřeva. Na části stěn jsou španělské obklady, k dispozici nájemníkům je také pračka a lednice. Panelová budova byla postavena roku 1994 a má výtah. Tramvajová zastávka se nachází 3 minuty od domu.

Telekomunikace

telefon
50.029421
14.367707
Voskovcova, Praha 5 - Hlubočepy, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000
ID nabídky25219
AdresaVoskovcova, Praha 5 - Hlubočepy
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha96 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter