Tato nemovitost není dostupná

Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m², klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy

Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy Prostorný, slunný byt 4+1 k pronájmu, 90 m2, klidná lokalita plná zeleně Plzeň-Lobzy

Tento krásný byt 4+1 o celkové výměře 90 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu. Byt je pronajímán nezařízený a je částečně zrekonstruovaný. Jsou zde nové dveře a rozvody. Rekonstrukce bytového jádra a kuchyně je právě dokončována, takže si zájemce může vybrat dlažbu. Dům prošel několika úpravami. Byla zde osazena plastová okna, fasáda byla zateplena a je zde také nový výtah. Podlahy bytu jsou kryté linoleem a dlažbou. K bytu také náleží balkon a sklep. Je zde zavedena telefonní linka a vysokorychlostní internet Pilsfree. Výborná dopravní dostupnost – jen pár kroků od domu se nachází zastávka MHD. Klidné bydlení v lokalitě plné zeleně – nedaleko se nachází lesopark Přátelství.

Telekomunikace

telefon
49.743155
13.410260
Dlouhá, Plzeň, Czech Republic
Cena
1 Kč
za měsíc
ID nabídky25146
AdresaDlouhá, Plzeň
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha90 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter