Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný byt 3+1, 65 m², k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory

Velmi pěkný byt 3+1, 65 m2, k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory Velmi pěkný byt 3+1, 65 m2, k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory Velmi pěkný byt 3+1, 65 m2, k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory Velmi pěkný byt 3+1, 65 m2, k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory Velmi pěkný byt 3+1, 65 m2, k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory Velmi pěkný byt 3+1, 65 m2, k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory Velmi pěkný byt 3+1, 65 m2, k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory Velmi pěkný byt 3+1, 65 m2, k pronájmu, atraktivní lokalita plná zeleně, Plzeň-Bory

Tento velmi pěkný byt o celkové výměře 65 m2 je situován ve čtvrtém patře panelového domu v žádané, klidné lokalitě Plzeň-Bory. Byt je v původním, ale udržovaném stavu a je pronajímán nevybaven, je zde pouze kuchyňská linka a lednice. Podlahy bytu jsou kryté nově položenými koberci. V bytě je zavedena kabelová televize a nevyužívaná telefonní linka, kterou lze obnovit. Připojení k internetu je možné. K dispozici je také komora umístěná na chodbě. Dům je postupně renovován, byla osazena plastová okna a je zde také nový výtah. Veškeré občanské vybavení v těsné blízkosti – mateřské a základní školy, nákupní středisko, lékařská zařízení atp.

Telekomunikace

telefon
49.723700
13.376469
Šimerova, Plzeň, Czech Republic
Cena
6 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5 000,00 CZK energie a služby
ID nabídky25052
AdresaŠimerova, Plzeň
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha65 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter