Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul.

Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul. Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu, oblíbená lokalita Plzeň - Slovany, Božkovská ul.

Velmi pěkný slunný a prostorný byt 2+kk k pronájmu v žádané lokalitě Plzeň – Slovany, která nabízí klidné prostředí pro Vaše bydlení. Byt se nachází v pokroví cihlového domu. Byt je nezařízený, jeho součástí je moderní kuchyňský kout s nerezovým dřezem a elektrickým sporákem a troubou. V koupelně se nachází jak sprchový kout, tak i vana. Toaleta se nachází v téže místnosti. V bytě jsou položeny plovoucí podlahy, v kuchyňském koutě je dlažba. V koupelně jsou nové obklady. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, gymnázium, restaurace, sportovní hala aj.). Do centra se během deseti minut dostanete MHD, které má zastávku vzdálenou tři minuty chůzí.

49.740306
13.392579
Božkovská, Plzeň, Czech Republic
Cena
9 300 Kč
za měsíc
Poplatky2 000 Kč poptlatky, 300 Kč energie (přihlášena na majitele)
ID nabídky25050
AdresaBožkovská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha64 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter