Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu

Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu Luxusní nový byt 3+kk s garáží, balkonem a komorou, v Plzni na Sylvánu

Úplně nový, nezařízený byt 3+kk (83,06) je situován v prvním patře luxusní novostavby s výtahem. V bytě je krásná kuchyňská linka vybavená sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou a dřezovou baterií s vytahovací sprchou. K bytu patří společná zahrada. K dispozici je garáž za měsíční poplatek 2000 Kč a je nutno ji pronajmout společně s bytem. Byt se nachází v lokalitě, která nabízí především množství příležitostí pro aktivní odpočinek. Nedaleko se nachází Lochotínský amfiteátr a snadno dosažitelná je i zoologická i botanická zahrada. To vše přivítají nejen rodiny s malými dětmi.

49.761315
13.346225
Valtická, Plzeň, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 poplatky + energie + 2000 Kč garáž (nutno pronajmout)
ID nabídky25032
AdresaValtická, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha83,06 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter