Tato nemovitost není dostupná

Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m², společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever

Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever Prostorný, slunný byt 3+1 v rodinném domě, 95 m2, společná zahrada, Nýřany, okres Plzeň-sever

Tento prostorný byt 3+1 o celkové výměře 95 m2 se nachází v přízemí rodinného domu v obci Nýřany vzdálené 12 km od Plzně. Byt má samostatný vchod, kterým vstoupíme do haly, kde je situována toaleta. Dále pak do chodby, ze které můžeme vejít do dvou pokojů se samostanými vchody, které zároveň umožňují vstup do pokoje třetího. Všechny tři pokoje jsou tudíž průchozí. V menší kuchyni se nachází starší kuchyňská linka, lednice, elektrický sporák a myčka. V prostorné koupelně je situována vana i sprchový kout. Je zde zavedena kabelová televize a internet. Byt je kompletně zrekonstruovaný – nové podlahy, stropy, plastová okna. Podlahy bytu jsou kryty linoleem. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Možnost využití zahrady, kde se nachází posezení z grilem a v současné době je zde budován bazén, který bude také k dispozici. Parkování možné před domem. Vhodné také pro komerční účely.

49.714504
13.201220
Dr. P. Klementa, Nýřany, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky24972
AdresaDr. P. Klementa, Nýřany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha95 m²
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter