Tato nemovitost není dostupná

Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m², k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně

Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně Zrekonstruované nebytové prostory, 110 m2, k pronájmu, žádaná lokalita, centrum Plzně

Velmi pěkné nebytové prostory jsou situovány v prvním podzemním podlaží rekonstruované historické budovy. Tím, že je dům postaven ve svahu, se nejedná o typický suterén. Směrem do ulice jsou okna na úrovni chodníku, ale okna do vnitrobloku jsou v úrovni prvního nadzemního podlaží, takže prostory jsou dostatečně prosvětlené. Jedná se o tři prostorné místnosti, kuchyň s kuchyňskou linkou a tři komory. Součástí je samozřejmě sociální zařízení – koupelna s rohovou vanou a toaletou. Jedna z místností umožňuje přístup na společný dvůr. Podlahy jsou kryty dlažbou a kobercem. Frekventovaná lokalita v historickém centru Plzně (vzdálené 5 minut chůze od náměstí Republiky).

49.754668
13.377194
Křížkova, Plzeň, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky24945
AdresaKřížkova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha110 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter