Tato nemovitost není dostupná

Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m², frekventovaná lokalita, centrum Plzně

Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně Plně zařízený, zaběhnutý kadeřnický a masážní salón, 70 m2, frekventovaná lokalita, centrum Plzně

Pronájem oblíbeného kadeřnického a masérského salónu přímo v centru Plzně. Zaběhnutý a plně zařízený salón je situovaný nedaleko hlavního vlakového nádraží ve frekventované lokalitě, která zaručuje stálou a širokou klientelu. Salón je velice moderně a vkusně zařízený. Vytváří velice příjemnou a přátelskou atmosféru. Nebytové prostory se skládají ze dvou místností, sociálního zařízení a kanceláře.

49.744535
13.386988
Nádražní, Plzeň, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
ID nabídky24944
AdresaNádražní, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha70 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter