Tato nemovitost není dostupná

Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování

Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování Prostorný nezařízený byt k pronájmu, Praha, Kobylisy, ulice Na stírce, 5+1, 2 balkony, parkování

Velice prostorný nezařízený byt 5+1 v 2. patře klidného domu se zahradou v ulici Na stírce. Byt má 2 veliké balkony, koupelnu s rohovou vanou a oddělenou toaletu. Je zde kompletně vybavená kuchyňská linka. Velký obývací pokoj a 4 ložnice. Kousek za domem je veliký park, velmi klidné místo. Skvělá dopravní dostupnost do centra města, tramvajové a autobusové zastávky jsou pár kroků od domu. 7 minut na stanici metra Holešovice. V okolí naleznete také veškerou občanskou vybavenost – restaurace, kavárny, music kluby, obchody, divadla atd.

Vytápění

ústřední topení
50.120066
14.461376
Na Stírce, Praha 8 - Kobylisy, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1,500
ID nabídky24839
AdresaNa Stírce, Praha 8 - Kobylisy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha135 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter