Tato nemovitost není dostupná

Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa

Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa Nádherný rodinný dům k pronájmu, Praha 6- Střešovice, ulice Na Ořechovce, balkon, bazén, terasa

Velice pěkný prostorný rodinný dům 5+1 o celkové rozloze 330 m2 se nachází v ulici Na Ořechovce, Praha 6– Střešnice. Dům je nezařízen a byl nedávno kompletně rekonstruován. V kuchyni je lednice, myčka a mikrovlnka. V domě jsou tři koupelny se sprchovým koutem a vanou, k dispozici pračka, centrální vysavač a shoz prádla. V domě je zavedená telefonní linka a satelit. K domu patří balkon, terasa a zahrada s nekrytým bazénem s protiproudem. Možnost parkování dvou aut v garáži. Dům se nachází ve velmi příjemné a klidné lokalitě se spoustou zeleně okolo. Dobrá dopravní dostupnost do všech koutů Prahy, kousek od domu je jak zastávka autobusu tak i tramvaje, stanice metra nedaleko. Dobrá občanská vybavenost.

Telekomunikace

telefon
50.095141
14.388303
Na Ořechovce, Praha 6 - Střešovice, Czech Republic
Cena
70 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky24759
AdresaNa Ořechovce, Praha 6 - Střešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha330 m²
Plocha pozemku500 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter