Tato nemovitost není dostupná

Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4

Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4 Komfort, jedinečnost a kvalitu nabízí polovina lux. domku 5+kk s garsoniérou v novostavbě P4

Luxusní, částečně zařízená polovina moderního RD (200 m2) s vlastním vchodem a dvougaráží. Dispozice 5+kk s garsoniérou, ve které je sprchový kout a toaleta. Zahrada 500 m2, střešní terasa a balkón. Plně vybavená kuchyň, v koupelně je jacuzzi. Podlaha z leštěné žuly, parkety, podlahové vytápění. Dům je zabezpečen s napojením na PCO. Dům je postaven ve vilové čtvrti. Nedaleko se nachází park Jezerka. Výborná dostupnost, pouhých 5 minut autobusem na stanici metra C – Pražského povstání.

50.060421
14.441368
Na květnici, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
33 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za energie
ID nabídky24639
AdresaNa květnici, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku500 m²
Terasaano
Balkónano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter