Tato nemovitost není dostupná

Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov

Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov Rodinný dům 5+1 s rozsáhlým pozemkem, Dolní Jadruž, okres Tachov

Tento prostorný rodinný dům se nachází v klidné obci Dolní Jadruž, vzdálené 10 km od Tachova. Dům je nepodsklepený a má dvě nadzemní podlaží. Přízemí domu tvoří kuchyň, dva pokoje, koupelna a toaleta. V patře jsou situovány tři prostorné místnosti a jedna menší místnost využívaná jako komora. Jedná se o starší zemědělskou usedlost, jejíž součástí je také stodola a chlévy. Objekt je určen k rekonstrukci. K domu náleží oplocená zahrada o výměře 7 000 m2, z níž 200 m2 je vedeno jako stavební parcela. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém Tachově, popřípadě v Plané, která je vzdálena 5 km.

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik

Voda

jiný zdroj vody studna, možnost připojení na obecní vodovod
Dolní Jadruž, Chodský Újezd (Okres Tachov), Czech Republic
Cena
1 442 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky24603
AdresaDolní Jadruž, Chodský Újezd (Okres Tachov)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku7 000 m²
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter