Tato nemovitost není dostupná

Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m²) v žádané lokalitě Královských Vinohrad

Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad Praha zařízený reprezentativní byt k pronájmu 2+kk (55 m2) v žádané lokalitě Královských Vinohrad

Kompletně zařízený byt 2+kk se nachází ve 3. patře cihlového domu (s výtahem) na Vinohradech v těsné blízkosti Národního muzea. Byt je nově rekontruován a zařízen. Nechybí kompletně vybavená kuchyňská linka včetně spotřebičů, pračka a další vybavení. V koupelně se nachází sprchový kout, toaleta je pak v samostatné místnosti. Lokalita je perfektně dostupná autem i hromadnou dopravou (přestupní stanice metra vzdálena pouze 60 metrů). Je zde možnost parkování za 700 Kč/rok v modré zóně – po domluvě o trvalém bydlišti. Okolí bytu je kompletně občansky vybaveno, nachází se zde nespočet obchodů, restaurací a kaváren. Nedaleko bytu jsou rozlehlé Riegrovy sady, ideální místo pro sport či relaxaci. Za 1. měsíc zaplatí nájemci pouze 8000 Kč včetně poplatků.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro 50 metrů
50.077547
14.430734
Čelakovského s., Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+3000 poplatky
ID nabídky24570
AdresaČelakovského s., Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha55 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter