Tato nemovitost není dostupná

Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m²

Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2 Luxusní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vysočany, ulice Novovysočanská, 220m2

Kancelářské prostory po kompletní rekonstrukci na Vysočanech. Prostor je koncipován jako loft. Lze využít jako kanceláře, ateliér, vzorkovna apod. K dispozici kuchyňka, toalety, PC síť. Objekt je hlídán kamerovým systémem. K dispozici až 5 parkovacích míst (1000 Kč/místo/mě­síc). Skvělé dopravní spojení do všech částí Prahy- autobusové a tramvajové linky. ŽÁDNÉ DALŠÍ POPLATKY, PŘEVODY ENERGIÍ NA NÁJEMCE. NÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI.

50.100975
14.492490
Novovysočanská, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky24524
AdresaNovovysočanská, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha220 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter