Tato nemovitost není dostupná

Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m²

Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2 Velice luxusní mezonet k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Nad Petruskou, garáž, terasy, 156 m2

Luxusní mezonetový byt v krásné čtyřpodlažní vile v ulici Nad Petruskou. Byt je plně zařízený, nachází se ve zvýšeném přízemí a má celkovou rozlohu 156 m2. Kompletně vybavená kuchyně, prostorný obývací pokoj, 3 ložnice (s dřevěnými vestavěnými skříněmi), 2 koupelny s toaletou, velká komfortní hala se schody, 1 teráska ve zvýšeném přízemí, 1 teráska na zahradě s přístupem a používáním zahrady, 1 parkovací stání v garáži. Samostatná místnost s pračkou a sušičkou. Luxusní mramorové společné prostory s výtahem a bezpečnostní kamerou, TV a internetové rozvody. Naprosto klidná lokalita na Královských Vinohradech v sousedství parku Grébovka. Skvělá dopravní dostupnost do centra města. Samozřejmostí je také kompletní občanská vybavenost.

50.069735
14.439890
Nad Petruskou, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
43 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 6,000 Kč + služby 2,500 Kč+ garáž 3,000
ID nabídky24499
AdresaNad Petruskou, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha156 m²
Terasaano
Garážano (3,000 Kč/měsíčně, 1 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter