Tato nemovitost není dostupná

Praha 5, luxusní byt k pronájmu, Smíchov, Štefánikova ulice, 1+kk, 54 m².

Praha 5, luxusní byt k pronájmu, Smíchov, Štefánikova ulice, 1+kk, 54 m2. Praha 5, luxusní byt k pronájmu, Smíchov, Štefánikova ulice, 1+kk, 54 m2. Praha 5, luxusní byt k pronájmu, Smíchov, Štefánikova ulice, 1+kk, 54 m2. Praha 5, luxusní byt k pronájmu, Smíchov, Štefánikova ulice, 1+kk, 54 m2. Praha 5, luxusní byt k pronájmu, Smíchov, Štefánikova ulice, 1+kk, 54 m2.

Bytová jednotka se nachází v nově zrekonstruovaném paláci Austria v těsné blízkosti obchodního centra Nový Smíchov a samotného centra Prahy. Jedná se o multifunkční komplex s bytovými jednotkami, kancelářemi a obchody. Budova má dvě křídla orientovaná jižním a východním směrem. Uprostřed je vnitřní nádvoří se zahrádkou, která patří k restauraci. V komplexu je 24 hodin recepce, výtahy a bezpečnostní systém. V přízemí budovy je malá pasáž s restaurací s hudebním klubem, kadeřnickým salonem Loreal, parfumerií, vinotékou, zlatníkem a pobočkou ČSOB s bankomatem. V podzemí dvoupatrové parkoviště. Internetové připojení Broadnet, PC-sítě, SAT-TV. V blízkosti se nachází supermarket Carrefour, kulturní vyžití nabízí Švandovo divadlo, vila Portheimka, Bertramka či multikina Village Cinemas a Palace Cinemas. Školy: ZŠ Drtinova, francouzské lyceum, Rakouské gymnázium, gymnázium Na Zatlance. Parky a zeleň: Kinského sady, Petřín, nedávno zrekonstruovaný park Sacré Coeur.

Telekomunikace

telefon
50.074629
14.403596
Štefánikova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
18 858 Kč
za měsíc
Poplatkybez DPH a poplatků
ID nabídky24495
AdresaŠtefánikova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater5
Užitná plocha54 m²
Garážano (4500 Kc/stání, 47 stání)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter