Tato nemovitost není dostupná

Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka,

Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka, Velmi luxusní RD 6+1 k pronájmu, s balkonem i terasou na Praze 6 - Ořechovka,

Luxusní dvoupatrový cihlový RD, po celkové rekonstrukci. S balkonem, terasou, velkou zimní zahradou a rozlehlou venkovni zahradou 450m². Vhodné pro početnou rodinu. 5 velkých ložnic, 1 obývací hala, ohromná jídelna, 3 koupelny, 3× wc. Nezařízený. Keramická dlažba, parkety. Kuchyně je vybavená lednicí, elekt. sporákem, sklokeramickou deskou, myčkou . K dispozici je i pračka, sušička, satelit, připojení k internetu. Systém centrálního vysávání ve zdech. Celý dům je zabezpečen centrálním alarmem. Možnost parkování v garáži pro dva vozy. Reprezentativní lokalita. Dobrá dostupnost do centra, 15 min. pěšky na Pražský Hrad.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.091948
14.379666
Praha, Praha (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
100 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky24484
AdresaPraha, Praha (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha340 m²
Plocha pozemku450 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter