Tato nemovitost není dostupná

Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady

Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě v Plzni - Červený Hrádek, možnost parkování a užívání zahrady

Pěkný byt 3+1 v romantické lokalitě Červeného Hrádku v Plzni. Byt se nachází v přízemí rodinného domku. Nájemník může k relaxaci využívat společnou zahradu, která je situována naproti domu přes ulici. Byt má 2 neprůchozí a jeden průchozí pokoj. Všechny pokoje jsou zařízené. V prostorné koupelně se nachází vana a toaleta. K dispozici je také pračka. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s nerezovým dřezem a plynovým sporákem. Lednice s mrazničkou jsou také k dispozici. Podlahy jsou kryty koberci, v kuchyni je položena dlažba. Parkovat je možno ve dvoře. Červený Hrádek je velmi malebná lokalita, která byla prohlášena za vesnickou památkovou zónu. Do centra se snadno dostanete pomocí MHD, jejíž zastávka je nedaleko domu.

49.759227
13.457812
K Bukovci, Plzeň, Czech Republic
Cena
7 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000,-
ID nabídky24451
AdresaK Bukovci, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter