Tato nemovitost není dostupná

LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla!

LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla! LUXUSNÍ prostory na Národní u Národního Divadla!

VELICE LUXUSNÍ a ATRAKTIVNÍ prostory ve slavném Topičově domě, který projektoval stejný architekt jako Obecní dům – Osvald Polívka. Do prostor vede hlavní vchod z ulice, vedle něhož po obou stranách jsou prosklené výklady. Dům se na chází na hlavní tříde v ulici vedoucí k Národnímu divadlu a Nové scéně a v opačném směru na Václavské náměstí. V nájmu je jak přízemní prostor (599,07m² + vstup a recepce 215,06m²), tak snížené přízemí (215,66m²) a zvýšené přízemí (168,35m²), vč. příslušenství. V nynější době je nájemcem Reiffeisenbank.

Telekomunikace

telefon
50.081741
14.415500
Národní, Praha 1, Czech Republic
Cena
500 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2445
AdresaNárodní, Praha 1
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha1 024 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter