Tato nemovitost není dostupná

Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m² s podzemním parkingem

Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m2 s podzemním parkingem Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m2 s podzemním parkingem Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m2 s podzemním parkingem Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m2 s podzemním parkingem Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m2 s podzemním parkingem Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m2 s podzemním parkingem Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m2 s podzemním parkingem Kancelářský prostor v moderní, kompletně zrekonstruované budově o výměře 81m2 s podzemním parkingem

Kancelářská jednotka řešená jako open space s možností flexibilního napříčkování. Prostory i budova prošly náročnou rekonstrukcí. Bezbariérový přístup. K dispozici je kvalitní strukturovaná kabeláž. Kanceláře lze flexibilně napříčkovat dle Vašich představ. Součástí ceny nájmu je jedno parkovací místo v podzemním parkingu!! Dynamicky se rozvíjející lokalita Prahy 9 poskytuje výbornou dopravní dostupnost na městský okruh stejně jako do centra města. Metro B Vysočanská je dvě minuty chůze, stejně tak i tramvaje a autobusy. Flexibilní vlastník, cena k jednání!!

Telekomunikace

telefon
50.111432
14.504009
Kolbenova, Praha 9, Czech Republic
Cena
21 870 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2432
AdresaKolbenova, Praha 9
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha81 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (1 stání)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter