Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m², garáže

Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže Praha, kancelářský prostor v moderní, zrekonstruované budově k pronájmu, Kolbenova, Vysočany, 435m2, garáže

Soubor kancelářských jednotek řešených jako open space. Kanceláře jsou pronajatelné také zvlášť. Prostory i budova prošly náročnou rekonstrukcí. Bezbariérový přístup. K dispozici je kvalitní strukturovaná kabeláž. Jednotka obsahuje kuchyňský kout a dvě toalety. K dispozici jsou parkovací místa v podzemním parkingu, či větší počet dle dohody. Dynamicky se rozvíjející lokalita Prahy 9 poskytuje výbornou dopravní dostupnost na městský okruh stejně jako do centra města. Metro B Vysočanská je dvě minuty chůze, stejně tak i tramvaje a autobusy.

Telekomunikace

telefon
50.111432
14.504009
Kolbenova, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2429
AdresaKolbenova, Praha 9 - Vysočany
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha435 m²
Plocha pozemku1 m²
Garážano (2 stání)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter