Tato nemovitost není dostupná

Obchodní prostory k pronájmu, Praha, Staré Město, Perlová ulice, 275m²

Obchodní prostory k pronájmu, Praha, Staré Město, Perlová ulice, 275m2 Obchodní prostory k pronájmu, Praha, Staré Město, Perlová ulice, 275m2 Obchodní prostory k pronájmu, Praha, Staré Město, Perlová ulice, 275m2 Obchodní prostory k pronájmu, Praha, Staré Město, Perlová ulice, 275m2 Obchodní prostory k pronájmu, Praha, Staré Město, Perlová ulice, 275m2

Obchodní prostory ve sníženém přízemí na Starém Městě. Přesná pronajímaná plocha bude přeměřena po odsouhlasení finální verze uspořádání prostor a navýšena o doplňkový faktor ve výši 8.00% z celkové pronajímané plochy. Pronajímatel poskytne nájemci za každý rok trvání nájemní smlouvy 1 měsíc nájmu zdarma. Období nájmu zdarma bude aplikováno v prvních měsících trvání nájemní smlouvy. Prostory jsou po vystěhování předchozího nájemce, počátek nájemního vztahu bude upřesněn po dohodě s novým nájemcem, dokončovací práce budou zhotoveny 12–14 týdnů od podepsání smlouvy o smlouvě budoucí.

 • Stavební práce nájemce:

Nájemce poskytne pronajímateli veškeré specifikace a plány zahrnující stavební práce. Náklady na stavební práce vykonané pronajímatelem a hrazeny nájemcem budou vzájemně odsouhlaseny. Pokud nájemce využije služeb pronajímatele k provedení stavebních prací, náklady budou navýšeny o 12% (poplatek za projektové práce pronajímatele). To proběhne před podepsáním budoucí nájemní smlouvy.

 • Poplatky:

Za služby 77 Kč/m2/měsíc (3 €/m2/měsíc). Správa nemovitosti („management fee“) 19 Kč/m2/měsíc (0.75 €/m2/měsíc). Platba nájmu a záloh za služby proběhne vždy čtvrtletně předem.

 • Jistina:

3 měsíční složená jistina či bankovní záruka + zálohy na služby + poplatek za správu nemovitosti + DPH.

 • Standard:

Zátěžové koberce, vytápění, ventilace, příprava pro PC sítě (rozvody PC a telefonní sítě si nájemce zajišťuje sám). Změny dispozičního řešení po dohodě s pronajímatelem, na náklady nájemce. Možnost umístění firemního loga u vchodu do budovy, v recepci a v patře pronájmu na náklady nájemce a po dohodě s pronajímatelem. Majitel poskytne detailní požadavky pro umístění a velikost loga. V objektu nelze pronajmout plochy společnostem provozujícím banky, pojišťovny, hypoteční banky, finanční poradenství a podobně. Lokalita objektu poskytuje skvělou občanskou vybavenost a dopravní podmínky.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro. tram

Telekomunikace

telefon
50.083320
14.421715
Perlová, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
104 500 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky
ID nabídky24214
AdresaPerlová, Praha 1 - Staré Město
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha275 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter