Tato nemovitost již byla pronajata

Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený

Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený Moderní byt k pronájmu, Praha, Vinohrady, ulice Šmilovského, 2+1, zařízený

Nabízíme k pronájmu velice pěkný byt v centru Prahy 2, v žádaných Vinohradech. Blízký park Riegrovy sady nabízí relax všeho druhu – procházky, sport, venkovní příjemný bar. Klidná lokalita a prestižní adresa v centru Prahy (Václavské náměstí 5 min) nabízí kompletní občanskou vybavenost (obchody, divadla, koncerty, školy, atd.). Byt je kompletně zařízený, nachází se v prvním patře budovy s výtahem k dispozici. Neprůchozí pokoje jsou vhodné také pro spolubydlící. Výborná dopravní obslužnost i v nočních hodinách.

Telekomunikace

telefon
50.070360
14.441829
Šmilovského, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500,- poplatky
ID nabídky24128
AdresaŠmilovského, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha71 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter